Pri poslednich kontrolach kesi TREBIC BAZILIKA a 49/16 jsme nasli zapis v logu o nalezeni techto kesi BOB teamem. Urcite se dotycnemu teamu GPS geocaching zalibil a proto bychom chteli BOBTEAM pozadat o zalogovani jiz drive nalezenych kesek do GEOCACHING.COM. Pokud byste si nevedeli rady s timto zapisem, ozvete se na moji adresu se symbolem psanicka a radi Vam pomuzeme. Diky Zdenek
Dik uz jsem se polepsil a zacal.Bohuzel jsem se ktomu dosud nedostal.
S pozdravem BobTeam
Tak vida, uz je na Morave dalsi hledacsko-ukryvacsky tym. Uz se tesim na dalsi nove kesky, ktere bychom zde mohli pobliz hledat! Toz vitajte!
Zdenek
Jeste pro ty, kteri se “potýkají” s anglictinou pri komunikaci na GC.com: Mrknete sem na Igiho strnky a hned pujde vse lepe
http://geocaching.bilak.sk/sprievodcaGC.htm
Take zde na strankach najdete v pokracovani uvodu rovnez navod “jak na to” .. Prijemnou zabavu preje Zdenek.