Muže mi nekdo strucne prelozit tenhle text, byl bych velmi vdecny.
ache Issues:
This cache has not been approved yet. Once it is approved, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing.
Moje anglictina je vice nez spatna, takze predem dekuji za odpovedi.
Tohle se objeví pokaždé, když odešleš formulář pro založení nové cache. Volně přeloženo to znamená:
“Ve věci cache: Cache ještě nebyla schválena. Po schválení se objeví na seznamu cachí na GC.com. Mrkni se potom do logů, jestli ti tam administrátor nepřipsal nějakou poznámku k tvé cachi.” (Normálně tam žádnou poznámku neudělá.) Erik (administrátor) se obvykle nejpozději do druhého dne mrkne na to, co jsi zadal (v pondělí aby se strhal), a uvolní cache pro veřejnost (doposud jsi jí mohl vidět pouze ty). Tím ti z horní části stránky zmizí ten červený nápis, že cache je dočasně deaktivovaná. Ty už dál nemusíš nic dělat. Vše je hotovo.
Já tedy nejsem žádný přeborník přes angličtinu (na to je tu jiná expertka :-)), ale kdyby ti něco nebylo jasné, napiš, něco s tím uděláme.
Mam uplne stejny pocity. Jednou sem totiž v záchvatu hlouposti opsal nejaky jiny cisla do souradnic, cache byla schvalena a ja si toho vsim az potom. Zkusil sem to pozmenit a ouha:“Moc daleko, kontaktujte admina.”
Tak sem svoji preubohou agnlictinou psal neco v tom smyslu, ze sem kokoti hlava vsechno sem poplet a tak…
Moc usmevna historka, ted raci dvakrat vsechno prekontroluju
Hmm… me se taky jednou nedopatrenim stalo, ze jsem zapomel prepnout W/E. A hned se me admin ptal, jestli to myslim vazne, cache nekde uprostred atlantiku… A zase jsem si pripadal jako blbec, kterej nevi, kde je :))