Registrace TB - pro nováčky

Hleda se travel bug z Muzeum cache!

1.6. byl do cache vlozen novy TB Kiss me Kate a jeste tentyz den byl odebran nekym, kdo se nezapsal na GC.com a asi netusi co to vzal.

V logbooku je zaznam od “IVČA,KÁJA,HONZÍK, MARTIN KAČKA, BĚTKA, VLADKA” a v popisu je T: hopih, L: myška.

Nevite nahodou nekdo spojeni na tento team? Byla by skoda prijit o noveho TB.

taktiez myslim zmizol TB z Markety - Groula ho nevedel najst - predtym tam boli traja ludia, myslim, ze by ho mohol mat PC-Romeo…

Na Markete se k tomu alespon nekdo priznal a zaregistroval TB. Ale v Muzeum kesi stale nic :frowning:

Nema. Vzali ho nejaci, tusim Madari a zalogovali ho. Jen nevim,proc si nezalogovali i cache Marketu?