Normalne byvame skromni, ale dnes mame jednu obrovskou radost. Podarilo se nam dokoncit a zprovoznit posledni cast naseho geomegaprojektu Otava serie. Timto Vas vsechny zveme do naseho kraje na poradnou geoporci kesi. Doufame, ze se cela serie bude libit. Ohlasy na dilci cache jsou zatim vesmes kladne, takze DIKY, DIKY. Velke diky take patri Haggaeusovi za trpelivost, kterou s nama mel pri nelehkem publikovani nekolika kesi z teto serie.
NektarBratri preji prijemny a uspesny lov!!!
Jak už jsem psal na gc.com, je to super série, alespoň pokud můžu posoudit z nalezené první třetiny. Umím si představit, co to muselo být za práci dát to vše takto krásně dohromady a chci tímto móóóóóc poděkovat, klobouk až k zemi smeknout před vaším snažením. Doufám, že série bude mít úspěch a dlouhého trvání. Lovu zdar a šipka ať dobře slouží. Boris
Tak na tohle oznameni jsme se dlouho tesili :o))) Mame to za bukem, tak si ji co nevidet dame… Diky za info.
Jiz jsme navstivili pet kesi z vasi Otava serie a moc se nam libili. Ted uz zbyva jen najit si cas odlovit i ostatni kese patrici do serie. No a take jsme moc zvedavi na finale. Moc dekujem za tento super napad a peclivou praci pri “vyrobe” otavske serie.