Srdečně zveme všechny akční
kačery
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=d933310e-c382-4a67-a0be-bd2bd6aae95f
Termíny tréninků :
9.8. nebo 10.8. další 14. nebo 16.8. Nejlépe od 19:00 (presne)!

Jak to vypada s terminem treninku? Ono totiz 9. nebo 10.8. je pro nas docela rozdil :o. Pokud je to zatim jeste otazkou dohody- primlouval bych se za patek. Termin druheho volneho treninku pred velkou cenou
zatim bez preference.
Numira
S termínem tréninku to vypadá následovně. ;)Včera proběhlo úvodní geohasičské cvičení "na sucho" přeevším pro ty, kteří to v životě neviděli nebo nedrželi v ruce.B) Domluvili jsme se na dalším tréninku v pátek 17.8. od 18:00 - den před soutěží. Samozřejmě vás rádi uvidíme místo na pravém brku je pro vás volné:) - včera jsem to běhal za vás, aby tam nebyla díra. Samozřejmě přespání do druhého dne třeba pod stanem u nás na zahradě vám rádi umožníme. ;)Propozice soutěže jsou k nahlédnutí na stránce RESCUE EVENTu, aby jste věděli, co vás čeká.
:):)
kačeři v akci :):):)… video pro ty co včera nemohli dorazit …
http://www.home.karneval.cz/0206139801/popaK/images/na%20sucho.AVI
Ještě jeden dotaz-v propozicích se pise o povinne vystroji- PS2, prilba… tyka se to i kacerskeho druzstva?, resp. mam to zacit shanet (moznost vypujcky mam, takze by to nebyl problem…)
Platí to i pro geocacherské družstvo - přilby si lae půjčíme u našich domácích hasič a opasky taky. Všichni si bereme nějaké to geocacherské triko, maskáče, nebo montérky a nějakou pevnou obuv - kanady, pohory, apod.
Nějaké finále tohoto threadu ;). Aneb nemožné se stalo skutečností ![]()
Družstvo SDH Kačerov ve složení:
Venca68 - strojník, Poník a Hrafnain - obsluha savic, popaK - obsluha trojáku, Numira - pravý proud, Slepic - levý proud a MichalS - levý proud.
Odsadilo v soutěži hasičských družstev 3. místo!!
video z akce:http://popak.ic.cz/SDH_Kacerov/SDH_Kacerov_ve_Finale.avi
fotogalerie: http://www.michals.tym.cz/RESCUE/album/index.html
A více se také můžete dočíst samozřejme zde:
[cache]GC14T9W[/cache]