Reviewer GUI

(Pokud to neodporuje nejakym pravidlum GC.com) slo by udelat par screenshotu, jak vypada stranka na GC.com z pohledu reviewera? Jak jake menu a moznosti tu jsou ke schvalovani a praci s cache?

.. docela by me to zajimalo. Pripadne jestli je tam nejaka vychytavka na kontrolu kolizi s unknown a multicache. Diky

Co pamatuju, tak to jsou neverejne informace.
Neco nicmene prosaklo ven v tomhle threadu :slight_smile:

Taky by mne zajímalo, jaký toolsy má reviewer pro svoji práci :wink:

Bohužel vás zklamu, pozadí reviewerské práce není veřejné, jak píše haggaeus…

Jo a ten thread Groundspeak fóra, co haggaeus uvádí, to jen potvrzuje, aneb jak se revieweři baví, když někdo na fórech chce podobné info jako vy zde - doporučuji tento zábavný thread projít :smiley:

Jasny, takze takove "my nesmime ani naznacovat".
A jde naznacit nejake .. obecne .. veci? Treba ve stylu, ze na to je nastroj jako xxx co dela yyy. Bez screenshotu a tak. No nejak se preci musi hlidat kolize cache ne? :wink:

Hlídání kolizí je automatizované a pokud kačeři použijí správné waypointy (stage of multi a final stage pro fyz.schránky, ostatní pro nefyzické stage), tak i bezproblémové bez "ručního" vstupu (jinak nutné editace waypointů, často překlopení W na E či jiné chyby atd.). Dále ale opravdu slyšet nechtěj. Prostě když kačeři mají vše správně zadáno ve waypointech správných typů, je kontrola kolizí pohodová a spolehlivá.

Staci diky. Nejak jsem si predtim neuvedomoval, ze muzou byt waypointy finalky neverejne pro ctenare ale viditelne pro rev.