reviewer offline

Ahoj,
od pondelka 11.7. do ctvrtka 14.7 budu mimo Internet. V reviewerskych forech jsem to uz ohlasoval, budou-li v tomto nahlaseny nejake nove cache, podiva se na ne nektery jiny reviewer. Plyne z toho:

  • piste v tomto obdobi Reviewer Notes v anglictine.

  • u cachi jen v cestine, slozitejsich multi atd. se muze stat, ze pockaji na mne.

Zrovna sem udělal jednu mysteri a zrovna jenom v češtině, neb v angličtině neexistujou podklady. Což je tedy velmi mrzuté.
Nu co se dá dělat. Doufám, že si užiješ prázdnin :slight_smile:

Groula

Tak nam pod Karlovymi Vary dosly zaplaty na kajak a vratili jsme se o den driv. Koukam, ze backup reviewer moc nezafungoval, jdu se probirat frontou cachi ke schvaleni.

Honzo, prosim zrusit stickiness u oznameni, diky.

Ahoj,

do nedele 21.7. budu nejdriv v Linci a pak v Posumavi, nemyslim, ze by ma nepritomnost mimo
Internet dosahla garantovanych 72 hodin, ale odezva bude pomalejsi nez obvykle. Prosim tlumocit na
geocaching.sk.

postnute na GC.sk , len to mala byt nedela 21.8.

diky, samozrejme ze 21.8.

V Linzi jsou podstatne drazsi internetove kavarny nez v Moskve!