Romeovo first abroad FTF ;)

Tak tohle uz je slusna uchylka, lovit FTFka ve Svajcu. To sem si nemoh nechat pro sebe :)))

P.S. Romeo, v pondeli na tebe pri London drink game vzpomeneme pozvedneme pulitry :wink:

…to je toho, ja mam FTF v Nemecku tady:

a taky tady:

:stuck_out_tongue:

Ehm, nechci se chlubit … ale ja mam v Hong Kongu :wink:

Toz chlapi kdo dal kdo rychleji ? Jste borci - klobouk dolu.

Toz chlapi kdo dal kdo rychleji ? Jste borci - klobouk dolu.

Tak to jám mám zase místo FTF nejvýchodnější DNF… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No, tak kdyz uz to tu Pitr tak nacal… Mimo toho FTF jsem si taky nasel jednu PM cache. Uplne obyc. keska, akorat ze “jen pro nekoho” a rozhodne ji nikdo v logu nekomentoval ani jednim negativnim slovem, vsichni to berou jako hotovou vec a nehroti to. Ach, zlate Svycarsko…

Nechci se chlubit, ale mam FTF v Indonesii… a taky jsem jedinej..he he

Ci beka! Po vyse troch rokoch existencie FTF::))

He he! No jo, owner z toho prekvapeni mel malem smrt. Napsal mi asi strankovej email, ze uz davno prestal doufat, ze mu tam nekdo nekdy zavita… Ani by me neprekvapilo, kdybych tam uz nasel zalogovanyho Dorcadiona :slight_smile:

jak tak koukam tak kesek ktery nekdo zalozil a nikdo zatim nenasel je docela dost. Docela by me zajimalo jestli se treba u kesky Chomolagma nekdy nekdo zastavi pro FTF, neplanujete tam nekdo cestu? :wink: i kdyz tam se uz puvodni autor nedockal :frowning: