RUBICK 400

Severomoravský GeoGuru dosáhl čtyř kil! Každá oblast má svoji jedničku a na Ostravsku je to právě Rubick. Gratuluju k pěknému výkonu a k výborně umístěným a početným keškám.

Rozhodně se přidávám ke gratulaci.

Bravo
Rubick, som rad ze Ta to stale bavi :)))

Blahopřání z jihu letí na sever.

Tak mu jedu pogratulovat osobně, zrovna máme ve 13.00 minievent.

Posielame blahozelanie k okruhline este z vacsieho juhu ako JaKr-ovci :)))

GCS Team se připojuje ke gratulacím. Díky takovým cacherům jako je Rubick to na Sev. Moravě krásně rozkvétá :slight_smile: