Severomoravský GeoGuru dosáhl čtyř kil! Každá oblast má svoji jedničku a na Ostravsku je to právě Rubick. Gratuluju k pěknému výkonu a k výborně umístěným a početným keškám.
Rozhodně se přidávám ke gratulaci.
Bravo
Rubick, som rad ze Ta to stale bavi :)))
Blahopřání z jihu letí na sever.
Tak mu jedu pogratulovat osobně, zrovna máme ve 13.00 minievent.
Posielame blahozelanie k okruhline este z vacsieho juhu ako JaKr-ovci :)))
GCS Team se připojuje ke gratulacím. Díky takovým cacherům jako je Rubick to na Sev. Moravě krásně rozkvétá ![]()