Dočetl jsem se, že 60CSX je rychlejší (má rychlejší procesor) než 60CS při práci s mapou (překreslování, zoomování, procházení mapou kurzorem apod.).
Je model 60CX stějně rychlý jako 60CSX?
Můžete tu rychlost někdo potvdit, kdo měl 60CS? Díííííky.
Dočetl jsem se, že 60CSX je rychlejší (má rychlejší procesor) než 60CS při práci s mapou (překreslování, zoomování, procházení mapou kurzorem apod.).
Je model 60CX stějně rychlý jako 60CSX?
Můžete tu rychlost někdo potvdit, kdo měl 60CS? Díííííky.
Jsou to naprosto identické modely, liší se jen ve výškoměru a kompasu.
Dotaz byl na rozdíl rychlosti překreslování mezi modely C/CS a Cx/CSx.
Já jsem žádné znatelné zvýšení rychlosti nezaznamenal. Pokud existuje, tak zřejmě maximálně do 10-20%. Zjistit by se to dalo spolehlivě jedině vizuálním porovnáním obou modelů současně - tuto možnost jsem neměl.
K druhému dotazu - CSx a Cx budou v rychlosti totožné.
Diky za potvrzeni.
Jeste neco, nevite nekdo, zda jde pro US verzi zaregistrovat TOPO50?
no, ja jsem to ohledne te rychlosti nasel zde: http://patrick-roeder.de/reviews/garmin_gpsmap_60CSx.htm
Jsou tam i videa, tak se na to kdyztak mrknete a dejte vedet, jak se to vam, majitelum X-kove rady, zda.