Ahoj geopratele,
nasel jsem tu mudlokarty i logbooky, ale nikde zadne sablony stitku na krabice a logbooky. Poradil by nekdo kde nejake stahnout/podelil by se nekdo o svou sablonu(y)? Prosiiim.
Štítek na krabičce je tvoje vizitka…
Buď to tam načmáráš lihovkou, nebo si s tím pohraješ v počítači a pak třeba zatavíš.
Já do svých lock&lock krabiček vytisknul a obalil izolepou a kupodivu to nevlhne ![]()
hlavne tisknout na lejzrovce! nechtejte videt jak to vypada tisteny na inkoustovce byt sebelip obaleny izolepou ![]()
Stačí zafoliovat a je to v klidu…
Ještě doplním, že jako ochranu potištěného povrchu (ostatně i jinak popsaného či pomalovaného) před vlhkostí lze úspěšně použít nejrůznější ochranné laky.
Osvědčil se mi průhledný akrylový lak (k sehnání ve výtvarných potřebách), k dostání je i speciální lak přímo k ochraně inkoustového tisku (vyráběla jej Hama) - a v případě nouze nejvyšší pomůže i obyčejný bezbarvý lak na nehty
Ja si navrhuju etikety ve Wordu,je to jednoduchy a mym pozadavkum to plne vyhovuje.Pouzivam dozy lock&lock,etikety lepim zevnitr izolepou.Presto ze mam inkoustovou tiskarnu,jeste se mi zadna nerozpila.
Používám odkázané PDF. Je sice v angličtině, tiskne se pak čtyřikrát, ale při tisku s různým zmenšením se dá použít na krabku i na logbook.
http://www.hauner.cz/gc/Geocache_Label_with_%20user_editfields.pdf
Veškeré polepky L&L krabiček tisknu na DYMO LabelMANAGER PC II, ke které mám přístup díky tátově práci. Tisknu na průhledný samolepky černou barvou. Podle mě ideální řešení, ale asi si ten šťítkovač nikdo kvůli GC nekoupí :).