Jelikož není pořád jasné, kdo by jel, kdo ne a kolik nás jedoucích vůbec je, tak zakládám tohle vlákno. Co jsme tak předběžně dohodli na eventu, tak by jeli dvě auta, každé obsazené 4mi kešery, tak řekněte kdo by chtěl jet. Co vím mají zatím zájem jet tito kešeři(pokud ne, tak mě opravte:)):
[color=red]1.auto:[/color]
Slavek_CZ
Tomaaas
Yetty002
NeciXZY
Jo já si myslím, že ten seznam sedí, u mě 50%-50% a beru auto + 3 lidi - jak jsme se domlouvali v 5 se jet v Octavii nedá ta štreka :(.
A Lukyn by bral auto druhé, pokud mě pamět neklame…
Spravne kdyz se nic nezkomplikuje tak to pujde, taky maximalne 3.
2 obsazeny, takze jedno zbyva. Hezky a mlady holky hlaste se;) ja si pak vyberu, ktera s nama v aute pojede…B)
Pár poznatků z Rakouska. Jak někteří v pátek s velkým potěšením zjistili, nebyl jsem zde 3 dny, gratuluju k FTF a tak nějak jsem mapoval Rakouské cesty a dálnice.
určitě po dálnici cestou do Salzburgu, ta dálniční známka se vyplatí. 2. Trochu nám tam zdražilo - polévka 5euro, voda 0,5l za 1,5 euro - ceny teda z dálničních odpočívadel a zimních lyžařských středisek. Takže hlavně pro studenty, stravu z domu
No jinak asi jak u nás…