Ty kluku Samanska, gratulu Ti.
Teda Šamane, ty jedeš rychlostí blesku.
Moc Ti s Imaginem gratulujeme a oslavit to můžeme hned tenhle týden na Mega eventu ;o)) [B][D][B]
Tak Saman nam postoupil opet blize vytouzene mete GeoOlympu, kterou zatim pokoril jen PaBa - vyborne! Tak preji hodne geozdaru i v metach nasledujicich, at ti to stale skvele hleda.
Gratulace letí i z daleké Moravy. Jen tak dál …
Taky posilam velkou gratulaci nadanemu hledaci a vytecnemu tanecnikovi :o) Samane at se stale tak dari!
[^]
Gratulace z Perníkova, přeji hodně pohody do dalších kousků...
Blahopřejeme ke stonásobku šťastné třináctky.
Teda Samane, v tobe taky bouchly saze ne? Nejdriv Solim a ted ty. Kdo ma to tempo ustat?:-)))
Tak at se ti stale dari jako doposud. Srdecne gratuluje celej Polabskej gang
gratuluji, ať Ti to šlape takhle stále dál.
To je panecku nadilka. Samane, gratuluju, a nech sa dari [Y]
Jooooo [Y]
Gratuluju! Ať tě to pořád tak baví!
Tak i ja Ti gratuluji k dosazene mete !
Jirka
Gratulujuuu !! Pekny numero, jen tak dal !!!
...ha, zase jsem něco prošvihnul! V každém případě gratujuji ku třináctistovce a v Bochumi se přihlas o pivko!
M.
Těch kešek které ještě neprolítnul Uragán-ŠAMAN už vážně moc nezbývá…Gratulujem
no pekny, pekny… ale to nejdulezitejsi, ze saman prave ted nekdy pokoril tisicovku nalezenych kesi, bez zapnuti gps je jeste uchvatnejsi [;)] [:D] a v bochumi se prihlasime o pivko, to prece musis oslavit [:)]
Jo souhlas !!! Saman je kralem nelezu bez zapnute GPS - ale jinak je velky mag. Moc gratuluji.
taky se pridavam ke graulantum a at tu GPS nemusis moc casto zapinat [:D]
taky se pridavam ke graulantum a at tu GPS nemusis moc casto zapinat [:D]