Saman 1300

Ty kluku Samanska, gratulu Ti.

Teda Šamane, ty jedeš rychlostí blesku.

Moc Ti s Imaginem gratulujeme a oslavit to můžeme hned tenhle týden na Mega eventu ;o)) [B][D][B]

Tak Saman nam postoupil opet blize vytouzene mete GeoOlympu, kterou zatim pokoril jen PaBa - vyborne! Tak preji hodne geozdaru i v metach nasledujicich,  at ti to stale skvele hleda.

Gratulace letí i z daleké Moravy. Jen tak dál …

Taky posilam velkou gratulaci nadanemu hledaci a vytecnemu tanecnikovi :o) Samane at se stale tak dari!

[^]

Gratulace z Perníkova, přeji hodně pohody do dalších kousků...

Blahopřejeme ke stonásobku šťastné třináctky. 

Teda Samane, v tobe taky bouchly saze ne? Nejdriv Solim a ted ty. Kdo ma to tempo ustat?:-)))

Tak at se ti stale dari jako doposud. Srdecne gratuluje celej Polabskej gang

gratuluji, ať Ti to šlape takhle stále dál.

To je panecku nadilka. Samane, gratuluju, a nech sa dari [Y]

Jooooo [Y]

Gratuluju! Ať tě to pořád tak baví!

Tak i ja Ti gratuluji k dosazene mete !

Jirka

Gratulujuuu !! Pekny numero, jen tak dal !!!

...ha, zase jsem něco prošvihnul! V každém případě gratujuji ku třináctistovce a v Bochumi se přihlas o pivko!

M.

Těch kešek které ještě neprolítnul Uragán-ŠAMAN už vážně moc nezbývá…Gratulujem

no pekny, pekny… ale to nejdulezitejsi, ze saman prave ted nekdy pokoril tisicovku nalezenych kesi, bez zapnuti gps je jeste uchvatnejsi [;)] [:D] a v bochumi se prihlasime o pivko, to prece musis oslavit [:)]

Jo souhlas !!! Saman je kralem nelezu bez zapnute GPS - ale jinak je velky mag. Moc gratuluji.

taky se pridavam ke graulantum a at tu GPS nemusis moc casto zapinat [:D]

 

taky se pridavam ke graulantum a at tu GPS nemusis moc casto zapinat [:D]