Skvela prace. Tak at se ti porad dari, chutna pivecko a zase nekdy … na Sparte !!!
500eventu,500procházek s nejkrásnějšími ženami z geocachingu,500procházek s nejudatnějšími muži geocachingu…a miminko je na světě…GRATULUJEM:D
[color=blue]Ty jo, chvíli se sem člověk nepodívá a už další kulaté čísílko. Šamane, velká gratulace a hodně dalších pěkných pixliček…
Ivo a tým[/color]
Gratuluji k dalšímu půlmiléniu.
Zdravime a posilame velkou gratolaci k supr uspechu…jde ti to jak po masle ![]()
…pro mě je tvůj milník stále neuvěřitelný a nedosažitelný! Gratuluji k takovému úspěchu a přeji mnoho dalších geoúspěchů! ![]()
Též gratulujeme Samanovi k pěknému počtu odlovených schránek ![]()