SAMAN 1500

Skvela prace. Tak at se ti porad dari, chutna pivecko a zase nekdy … na Sparte !!!

500eventu,500procházek s nejkrásnějšími ženami z geocachingu,500procházek s nejudatnějšími muži geocachingu…a miminko je na světě…GRATULUJEM:D

[color=blue]Ty jo, chvíli se sem člověk nepodívá a už další kulaté čísílko. Šamane, velká gratulace a hodně dalších pěkných pixliček…

Ivo a tým[/color]

Gratuluji k dalšímu půlmiléniu.

Zdravime a posilame velkou gratolaci k supr uspechu…jde ti to jak po masle :slight_smile:

…pro mě je tvůj milník stále neuvěřitelný a nedosažitelný! Gratuluji k takovému úspěchu a přeji mnoho dalších geoúspěchů! :slight_smile:

Též gratulujeme Samanovi k pěknému počtu odlovených schránek :wink: