Vazena kacerska verejnosti !! Na vedomost se dava, ze vcera vecer pri pohodovem popracovnim kesovani Saman prosel hvezdnou branou a vydoloval ze zeme svou 2000 pixlu. Legenda zdejsiho geocachingu tak ozdobila nebe dalsi velkou hvezdou. Pro pristi vydani platku PIXLA mohu prozradit, ze tento okamzik byl zvecnen ze zeme vyrostlym paparazim jmenem Grga. Nuz a po osobnim poprani a radnem oslaveni teto udalosti gratuluji jeste na tomto miste.Samane at se ti porad dari a at se ty pekne "koniny" stale lihnou ve tve hlave k pobaveni nas vsech kolem. Slava Ti - junaku!!!:D:D
Michale,
velika gratulace k teto dasazene mete. Kdyz jsem s Tebou vcera vecer tel. hovoril, tak jsem vubec netusil ze v terenu bojujes o svou jubilejni. Nemelo by se to zapit ?
J.
Další hvězdný nick ve druhém patře českého geocachingu. Gratulujeme.
Gratuluju :D:D:D Nepochybuju o tom, že vše bylo nebo bude řádně zapito a oslaveno B)
Samane velka gratulace k dalsimu milniku. At nikdy nemas pri cachovani zizen a at Ti nikdy nedojde Darjeling ![]()
Juuu, to je pixlicek.. Samane, moc gratuluju
A oslav bude urcite hned nekolik, o tom nepochybuju ![]()
Posilam taky velkou gratulaci z HK, ty jeden GeoBlaznivce ![]()
Samane i my se pripojujeme s gratulaci k dosazeni pekne kulate mety. Jen tak dal a moc se tesime na Tve eventy. ![]()
I my se pripojujeme ke gratulaci!
DOBRE TY!!!:D:D:D Taky bys mohl nekdy zavitat k nam na vyškovsko a trochu tomu tady pozehnat ![]()
:o Hát kérem, ne csodálkozzanak rajta.
B) A ideme ďalej!
Nech Pán žehná Teba aj Tvoju misiu.
To Ti vyprosuje Dujdu Team
Gratulujeme a přejeme hodně zapamatovatelných zážitků!
Cesta je cíl!
Tak tohle stoji za velkou gratulaci. Blahoželám blahorodí. ![]()
Ojoj, ten bulvár dycky vyvolá nějakej skandál…:o