Saman 600

Ted uz vim, ze je to Morovy sloup, kde byla dosazena meta 600. A pekne rozesmati. Tak jeste jednou gratuluji.

Blahopřejeme k dosažené metě a přejeme, aby Ti šipka v geocachingu i v životě ukazovala vždy jasně k cíli. Díky za Tvé cache a nezjištnou pomoc a radu všem, kteří se na Tebe obracejí.

Zase trochu pozdě, no, čtu to tu jen občas.. Takže s malým zpožděním gratuluji, ale především moc děkuji. A to nejen za super kešky (všichni zmiňují ty pražské, ale já nikdy nezapomenu na vyhlídku z Tajomné země 2), ale také za organizaci všech těch eventů a jiných akcí… Díky, Who

Normálně k stovkových jubileům negratuluji, neb jich je tolik, že je ani nestačím sledovat, ale tady dělám výjimku. Šamane, jsi borec, 600 je opravdu skvělý výkon!

Chvilku tady clovek neni a uz jsem prosvih tu velkou slavu. Zarazuji se do zastupu gratulantu a fakt smekam a v Samanove pripade obzvlast rad, protoze co tenhle chlapik udelal pro rozvoj cesko - slovenskeho geocachingu je ojedinele. Samane jdeme radi ve tvych stopach !! Preji ti a tim i vlastne sobe abys mel porad takovou invenci a chut podilet se na smerovani kormidla geocachingu v nasi kotline.

Taktiez sa pripajame ku gratulaciam :slight_smile: .