Saman

Geokolega Ferda nasiel 100 cache - moju Shopping cache, co k tomu dodat :slight_smile: Vela stastia do dalsej stovky :slight_smile:

BTW Ze vraj to nie je “TEN” Ferda - pamatnici vedia o co ide :slight_smile:

¨_

Zdala se mi divna premena Ferdy na Ferdu.

Gratuluju.

Prvni stovka potesi, to si jeste pomatuju z vlastni zkusenosti.

To se bude urcite zitra v kanclu vytahovat :-)… Pripojuji se ke gratulaci.

Dnes jsme se s oslavencem zrejme tesne minuli na Robertove spendlikove. Takze virtualni gratulace. At se stale dari

taky se pripojuji ke gratulacim:)

U techto gratulaci nemohu chybet, nebot prvni stovka je meta na kterou se nazapomina ! Preji mnoho dalsich peknych zazitku.

Ke stovce se nedá nepoblahopřát, takže tě vítám v klubu neostřílených, ale přesto již lehce pokročilých geocacherů! :o) :o)

pozeram ze som vymenil nazov topicu so svojim menom, sorry :slight_smile:

to je jeste po tom rumu, ne? :stuck_out_tongue:

Díky všem. Ferda si vysloužil své vlastní razítko a zbývá ještě oslavit toto “výročí” prací a zasadit keš…

Koukám, že mě zase utekl jeden jubilant, takže to napravuji a přidávám se ke gratulantům.