Geokolega Ferda nasiel 100 cache - moju Shopping cache, co k tomu dodat
Vela stastia do dalsej stovky ![]()
BTW Ze vraj to nie je “TEN” Ferda - pamatnici vedia o co ide ![]()
Geokolega Ferda nasiel 100 cache - moju Shopping cache, co k tomu dodat
Vela stastia do dalsej stovky ![]()
BTW Ze vraj to nie je “TEN” Ferda - pamatnici vedia o co ide ![]()
¨_
Zdala se mi divna premena Ferdy na Ferdu.
Gratuluju.
Prvni stovka potesi, to si jeste pomatuju z vlastni zkusenosti.
To se bude urcite zitra v kanclu vytahovat :-)… Pripojuji se ke gratulaci.
Dnes jsme se s oslavencem zrejme tesne minuli na Robertove spendlikove. Takze virtualni gratulace. At se stale dari
taky se pripojuji ke gratulacim:)
U techto gratulaci nemohu chybet, nebot prvni stovka je meta na kterou se nazapomina ! Preji mnoho dalsich peknych zazitku.
Ke stovce se nedá nepoblahopřát, takže tě vítám v klubu neostřílených, ale přesto již lehce pokročilých geocacherů! :o) :o)
pozeram ze som vymenil nazov topicu so svojim menom, sorry ![]()
to je jeste po tom rumu, ne? ![]()
Díky všem. Ferda si vysloužil své vlastní razítko a zbývá ještě oslavit toto “výročí” prací a zasadit keš…
Koukám, že mě zase utekl jeden jubilant, takže to napravuji a přidávám se ke gratulantům.