Pokud by měl někdo zájem o zmíněnou samolepku ještěrky (více o tom ve vlákně Ještěrka jako nálepka) ozvěte se. Základní informace:
Ještěrka vytvořena z předlohy ve vektorové grafice poskytnuté Darquerem (bez jakékoli další úpravy) na samolepící černou folii černé barvy velikost přibližně 15cm. Cena samotné samolepky 10Kč/ks. V Praze mohu předat osobně (centrum, Vysočany, ...), jsem z Táborska.
Zajdu na poštu a zjistím si jaký způsob zaslání by byl nejméně nákladný a kolik vychází u zásilky v obálce dobírka. Kdo si nemůže vyzvednout samolepku osobně nebo zprostředkovaně někde v Praze či okolí Tábora tak mi zašlete poštovní adresu a počet kusů samolepek.
Předloha je ve vlákně fóra Ještěrka jako nálepka (je zde i odkaz na stažení zip souboru s bitmapovým obrázkem a jeho podobou ve vektorové grafice). Zkusím udělat ilustrační foto sady samolepek s nějakým předmětem pro porovnání velikosti a vložím ho do sekce Fotky.
Jee, to jsem zase asi neco prosvihla…
Jestli jsou jesterky jeste k mani, mela bych zajem o 2 kusy. Akcni radius mame Praha - Orlik, tak nenmame problem si pro ne zajet:-)
Dnes jsem si šel nechat vyříznout krásné ještěrky z tmavě šedé metalické folie. V reklamce mi slečna (tuze pěkná) ukázala i jednu takovou zvláštní, složenou jen z čar. Tak jsem si ji také nechal udělat. V pondělí budou hotové, tak jsem dám obrázek a případně poskytnu data
Brý den, osobně mám o ještěrku (3x) též zájem, myslím, že bychom se s kačery z naší třídy (Swenney a spol.) mohli domluvit na jedné obálce. Prašule by byly nejlepší přes účet, pže nemusíme (tedy aspoň my, studentíci) platit poplatky jiným organizacím
Přes týden bývám v Praze, takže předpokládám osobní předání. Prosím ozvi se mi přes profil na gc.com (stejný nick jako tady), nebo přímo přes mail (stačí za nick přidat @centrum.cz).
Funguju v Bohnicích a na Pankráci, podle toho, jestli mě zrovna mají za příčetného či nikoliv B) …čili předání asi v centru
Jinak pro ty, kdo to musí řešit poštou - dobírka vždy byla čili nejspíš i stále je pekelně drahá. I když půjde o malý lehký dopis za pár korun, bude to nejmíň 50Kč :o
Pokud máte k Bo.T.L.ovi aspoň trochu důvěru (anebo nedůvěru, ale těch pár desetikorun byste přinejhoršim oželeli), doporučuju poslat mu peníze na účet a nechat si to poslat obyčejně poštou - poplatek za převod + poštovné 10 až 20Kč, levněji to těžko pořídíte