Já vím V penězích asi problém nebude, že jo? Možná ale inkoust, papír atd. tě vyjde dráž, než když si to zaneseš něchat vytisknout do copy centra na rohu.. My tady za A4 platíme cca 10,- za barevný laser tisk včetně materiálu atd. a v pohodě.
Používám samolepky 2*2cm ne větší kvůli titěrným mikro-logbookům. Na samolepící A4 papír se jich vleze as 80. Tisknu na č.b kopírce.
Každá moderní kancelářská kopírka je de-facto laserovka se scanerem. Buď se dá použít komfortně jako USB tiskárna (můj případ), nebo to vytisknout na inkoustovce a překopírovat kdekoliv v obchodě za korunu na koupený samolepkový papír. Jak jednoduché.
Já tisknu barevným laserem na samolepící štítky 30x15 mm. Jedna A4 stojí 3,50 a vleze se jich tam hafo. Návrh jsem si udělal v corelu. Jsem s tím celkem spokojený, i když první verze s inkoustovky se skutečně rozpíjela ve vlhku. Tu A4 potom rozdělím na aršíky, které mám zastrkané v peněžence, v autě po ruksacích a bundách. A pak už jenom lepím a lepím. Tento formát celkem vyhovuje i pro mikro logbooky. Trvanlivost ve vlhku asi nebude stoletá, ale i logbooky se časem mění a obnovují. Mám pocit, že to bohatě vyhovuje.
S razítkem bych měl obavy, že ho někde zapomenu, podobně jako foťák, rukavice, čepice a pod.
Nechci dělat reklam, nemám s nima nic společného :), ale do firmy nakupujeme zde: http://www.etikety-kralicek.cz/print_100-sekce-1.html . Je tu celkem velký výběr a kromě jejich eshopu se dají jejich etikety sehnat v dosti pražských prodejnách (zahlédl jsem je mám pocit v globusu nebo tescu).
Nechci tu diskuzi zavadet nekam jinam, nez byla urcena, ale kdyz jsem byl na stredni, kopirovali jsme o sto sest… cokoliv od planku, schemat az po plosnaky.
Ikdyz teda na jedne nejmenovane prerovske stredni skole jsme objevili zpusob, jak s kartou kopirovat zadarmo… to uz fakt doslo i na ty zadnice.
(ona ta skola byla vubec divna, automat na kafe bral slovensky dvoukoruny jako cesky petikoruny… vubec, na te skole jsme se meli dobre )
Tak jsem se byl zeptat v jednom Ostravském copy centru(když mě tu s tím ingoustem tak pěkně kamenujete:D) a bylo mi zděleno: Minimální počet: 100 A když si ode mě vzala, jak bych to chtěl i s rozměry, tak mi řekla, že jedna bude stát 6,05Kč a celkem 605 Kč (Ale nutno dodat, že tohle je cena i s DPH B) :o
Hnedka vedle práce máme reklamní agenturu - dal jsem jim to v BMP s instrukcemi o rozměrech - na stránku se to vešlo asi 100x. Je to vytištěný na barevný laserovce na samolepící etiketu a papír je následně jednostranně nalaminován. Vyplázl jsem 30Kč a maximální spokojenost :-)))
polerok: To netuším, je pravda, že jsem na to čekal asi 14 dní, udělali to až když na to měli čas a musel jsem si to sám rozstříhat… pokud na to nespěcháš, tak ti to můžu nechat udělat… teďka plánuju zase si nechat nějaké vyrobit
Nevím co řešíte nejjednoduší je koupit si v papírnictví lepící papír a na ten si to doma natisknout.a když máte jen ingoustovou tiskárnu tak nechat v kopírce překopírovat loga na tuto lepící A4 pak stačí jen stříhat
Jen malá troška do diskuze. Tisk na inkoustovce a pak jemně přestříknout lesklým lakem, kdo nemá, může využít lak na vlasy. My sice máme razítko, ale tento postup zvolil kolega ShiBOSS a praktikuje to bez problémů (nejen při geocachingu).