Scháním instalaci mapy TOPO50 v1

Nenašel by se někdo kdo by mi ji poskytl např.uložením např.na edisk,nahraj apod.?Mám tuto mapu registrovanou ale škráblé cd takže ho nemohu rozjet.Vím že je to mapa už z roku 2003 ale moc bych ji potřeboval.Pomozte prosím

Zdarec, mel by ti s tvou registraci fungovat posledni update TOPO 50, stahnout je mozno zde:

http://www.garmin.cz/index.php?section=6005 

Právě že ta verze 3 ani 3.1 mi nejde.Na tu moji verzi 1 se nevtahovaly žádné aktualizace zdarma :-((

Ahoj.

Nedávno jsem zde četl podobný problém a řešení bylo jednoduché..Obrátil se na Picodas a ty mu CD vyměnily za nové...Pokud to máš legální.. Zkus to.. Držím palce Minja 

Potvrzuji! Něco podobného mám za sebou. Možná horší - nově zakoupená mapa se nechtěla do Visty nainstalovat. Picocas vyhověl obratem a chodí to!