Nenašel by se někdo kdo by mi ji poskytl např.uložením např.na edisk,nahraj apod.?Mám tuto mapu registrovanou ale škráblé cd takže ho nemohu rozjet.Vím že je to mapa už z roku 2003 ale moc bych ji potřeboval.Pomozte prosím
Zdarec, mel by ti s tvou registraci fungovat posledni update TOPO 50, stahnout je mozno zde:
http://www.garmin.cz/index.php?section=6005
Právě že ta verze 3 ani 3.1 mi nejde.Na tu moji verzi 1 se nevtahovaly žádné aktualizace zdarma :-((
Ahoj.
Nedávno jsem zde četl podobný problém a řešení bylo jednoduché..Obrátil se na Picodas a ty mu CD vyměnily za nové...Pokud to máš legální.. Zkus to.. Držím palce Minja
Potvrzuji! Něco podobného mám za sebou. Možná horší - nově zakoupená mapa se nechtěla do Visty nainstalovat. Picocas vyhověl obratem a chodí to!