SELMICE MÁ PŘES 500!!!

Možná už ste si všimli, možná ještě ne, ale vyškovská šelma českého geocachingu se přehnala přes svou pětistou pixličku.

Stalo se tomu tak na pražské keši od Šamana - Dear Moat Letterbox a jsem moc rád že jsem ji v tom mohl asistovat :slight_smile:

Jo a kdo to jeste nepostřehl v jejím nicku proběhla drobná úprava :slight_smile: Takže Šelmáci jsou mrtví…ať žije Šelmice!!!:p:p:p

Gratulace jako hrom!!! :smiley:
A ta změna nicku… spousta lidí by zabíjela, aby to takhle taky dokázala :slight_smile:

Také velká gratulace od Blanska!
Jaká to je značná akcelerace v odlovech za posledních pár měsíců, která nyní vyvrcholila změnou nicku.
Sice z jejích keší máme odloveno jen 7 kousků (díky za ně), nicméně ve statistice přehledu autorů našich odlovených keší figuruje v 1. desítce. Teď jsem jen zvědav, jak si se změnou nicku poradí GeoGet Stat generátor. Asi to budeme muset jet brzy vyzkoušet! :smiley:

Hele Selmice, GRATULACE i do me z Pernikova :slight_smile:
Koukam ze jedes jak vztekla :smiley: Jen tak dal a at te to furt tak bavi.

Uz se tesim zase na nejakej event tam u Vas, tak koukej neco usporadat :wink:

Přidávám se s gratulací k dosaženému pětikilu a ať to šlape dál tak, jak doteď!!! No a k novému nicku samosebou taky, aspoň vím, že i něco takového jde udělat!
Tak hodně štěstí do druhé poloviny litránku B)

Díky moc za gratulace… :slight_smile: zlatíčko Michajl odletěl do Ameriky na 3 měsíce a tak mám teď na starost (hodně velkou) hromadu kešek, tak doufám, že to budu zvládat (kdyby mi chtěl někdo s keškama pomoct, tak ji určitě uvítám (ehm, do toho 3 kešky ke zveřejnění :wink: )).
Ale jsem ráda, že do jeho odletu jsem stihla dosáhnout 500. kešku. Ale dalo to fakt zabrat (zatím 135 kešek za tenhle měsic)…
Do toho na mě čeká organizace eventu…
Snad nikomu změna mé přezdívky nezpůsobí nějaké problémy třeba ve statistice.
Každopádně s eventem počítejte, ale datum asi nebude stejné jako bývalo - spíš bude blíž listopadu. Ještě jednou díky všem!

Nevím čím to nastalo, ale v pátek jsem tady uviděl vlákno s gratulací k pětikilu od ZCh a posílal jsem prání v něm. Netuším kam a jak to celé beze stopy zmizelo :o.

Tak ještě jednou gratuluju zde, a to na nějakou dobu dopředu, protože po 500 je dalším větším významným mezníkem litr. Držím palce, aby padl do Silvestra. B)

Tak tomu se říká záběr, posílám velkou gratulaci z Hané :p.

Posílám velkou gratulaci a přeji, aby se i nadále dařilo dobře.B)

Tak to má být - nechám si prozradit některé triky z Tvého motivačního programu. :slight_smile:
Srdečně gratuluji.

[color=blue]Tak to je síla… Jako pravá šelma - ucítí kořist, pár ladných skoků a geomilníky padají jeden za druhým…:o

Blahopřejeme k pěkným kulatinám i novému nicku a těšíme se na viděnou na Vyškovském eventu…:wink:

Ivo a tým[/color]

To by bylo abych tohle přehlídnul. Gratulace i od nás z Hradce a myslím, že můžu mluvit za celou GARAGE:-)

Co se týče eventu tak držíme palec a učitě se pokusíme dorazit podpořit atmosféru!!