SHANTI Team - 100

Tak gratuluji k první stovce!!!

Teď by to chtělo, aby jste taky udělali nějaké vlastní cache a nebyli jak někteří nejmenovaní. o:-))

Tak a hurá na další stovku !!! o:-)))

Tahle hranice ma sve kouzlo !! Gratuluji k jejimu prolomeni !!

Dekujeme…

Na vlastnich se pracuje takze se mate na co tesit;-) Jeste jsem zjistoval u Klicnika nejake drobnosti takze co nevidet jdeme zamerit a pak Vas tam radi uvidime.

Gratuluju. Pry nekde tady u 100 se meni cisty zajem v posedlost. Takze preju dobry signal na vasi ceste dal az k chorobne zavislosti … :o)))

Také se připojuji ke gratulaci a vítám mezi posedlé.

Gratuluju a věřím, že se někdy potkáme přímo při (třeba FTF) lovu.