Vy tedy hrnete kupředu!! [:)]
Takže gratuluji a přeji hodně dalších pěkných zážitků při geocachingu.[H]
Pořádně to oslavte!!! [D][<:o)][^][B]
A ještě jednou díky za Váš support. [Y]
Vy tedy hrnete kupředu!! [:)]
Takže gratuluji a přeji hodně dalších pěkných zážitků při geocachingu.[H]
Pořádně to oslavte!!! [D][<:o)][^][B]
A ještě jednou díky za Váš support. [Y]
Velká gratulace a přeju další energii do hledání těch zporopadených krabiček [:)]
My tady zezadu sledujeme boj na špici a čekáme, kdo že bude ten první brněnský tisícovkář...
Blhopřejeme k další metě cesty na GeoOlymp a Chocholouškova ústavu. Vaše tempo je vražedné, nechť Vám vydrží i nadále.
No jo, nezbývá než stáhnout ocas a přenechat vedení, blahopřeju [Y] Počkej ale v létě hošánku, to ti zatopím [:P]
Také gratulujeme a přejeme hlavně skvělé zážitky !! [^]
Jen tak dál ![]()
Na Moravu leti velka gratulacia [:)]
Koukam, koukam, koukam na net a vidim, ze Shanti opet hrnou kilo za kilem. Tomu se rika geoblazinec, na ktery zatim nebyl vynalezen lek. :-)
Moc gratulujeme a prejeme hodne stesti do te tisicovky. :-)
Jo a sorry za opozednou gratulaci, byl jsem na odvykaci kure od geocachingu v Tatrach.
dalsi, kdo me predbehl:)
gratuluju
Velka gratulace, prejeme hodne dalsich peknych zazitku pri kesovani.