Shanti Team #800

Vy tedy hrnete kupředu!! [:)]

Takže gratuluji a přeji hodně dalších pěkných zážitků při geocachingu.[H]

Pořádně to oslavte!!! [D][<:o)][^][B]

A ještě jednou díky za Váš support. [Y]

Velká gratulace a přeju další energii do hledání těch zporopadených krabiček [:)]

My tady zezadu sledujeme boj na špici a čekáme, kdo že bude ten první brněnský tisícovkář...

Blhopřejeme k další metě cesty na GeoOlymp a  Chocholouškova ústavu. Vaše tempo je vražedné, nechť Vám vydrží i nadále.

No jo, nezbývá než stáhnout ocas a přenechat vedení, blahopřeju [Y] Počkej ale v létě hošánku, to ti zatopím [:P]

Také gratulujeme a přejeme hlavně skvělé zážitky !! [^]

Jen tak dál :slight_smile:

Na Moravu leti velka gratulacia [:)]

Koukam, koukam, koukam na net a vidim, ze Shanti opet hrnou kilo za kilem. Tomu se rika geoblazinec, na ktery zatim nebyl vynalezen lek. :-)

 Moc gratulujeme a prejeme hodne stesti do te tisicovky. :-)

 Jo a sorry za opozednou gratulaci, byl jsem na odvykaci kure od geocachingu v Tatrach.

dalsi, kdo me predbehl:)

gratuluju

Velka gratulace, prejeme hodne dalsich peknych zazitku pri kesovani.