Blahopřeju do Pardubic k halfmileniu. Je fakt dobrá a v dobrém týmu. Ještě o nich uslyšíme.[W]
Bravo! [Y][Y][Y][Y][Y] Gratuluju, perníkářko [W][W][W]. Teda tam v tom vašem kraji to poslední dobou nějak geovře [;)]. Tak neumdlévej na půli cesty a vzhůru do dalších dobrodružství [<:o)]
Oooo, 500vka - to chce oslavu, dufam ze to tam v Pardubicich zapijete [H] Gratulujem [Y][W][^][D]
Ja byl toho svedkem, jak posilnena pivkem neohrozene vyrazila a 500-stou pixlu jeji rucka vylovila
Gratulace a uz se tesim jak me vezmes na svou #600… Navic byla obdarovana praktickym darkem v podobe razitka!
Pri teto porci kesek zacina bukovani mista v pavilonu vedle Blazniveho dendrologa. Gratuluji a preji hodne dalsich peknych odlovu.
Jani, taky se připojuji ke gratulaci i touto formou! A jsem moc ráda, že na závodech Tě budu mít v týmu a ne proti sobě [;)] . Tak trénuj trénuj… Moc se těším na náš další úžasný pokec i na další společné lovy. Opatruj se a nedej se mezi těmi chlapy tam!!!
teda Jani…tys to rozjela ve velkym. Jen tu tyden nejsem a ty uz zase prelezes dalsi a peeekne vyznamnou metu. Tak moc gratuluju a preju ti, at ta druha pulka jde nejmin tak dobre jako ta prvni !!! Vidim, ze DoDo team bude v kvetnu pekne silnej ! A vubec - priznej se, ze to byla v podstate jen takova priprava na Czech GeoCheck !!!