Gratuluji byvale clence Dragon Riders. Je pekne ze toto jubileum slavime kousek po sobe. Tak makej, at 700 slavis driv nez ja.
Pekne kulatoucke cislo! GHratuluji a at pribyvaji dalsi pekne zazitky a zarezy na GPS.
Takže další radostná zpráva z perníkova. Jani gratuluju a těším se na další společné akce. Jen se trochu začínám bát té velké geopardubické pařby. Sice tam je obtížnost 5*, ale s takovým množstvím kulatin to nemůžeme ve zdraví přežít [:D]
Jo, to se mi líbí, Janino! Jen koukej trénovat na závody. Tak moc gratuluju a koukej mne dohnat co nevidět. Brzy nashle.
Tak taky koukam, ze se Janina do toho oprela. Sice jeste nema zalogovano, ale jak sleduju, dela na tom. Takze taky predbezne gratuluju k dalsi mete ![]()
Este nedavno sme gratulovali k [B] a uz je tu dalsie [G]. Nie si ziadny [sn]. Gratulujem [<:o)]
Neni to ani mesic, co jsme gratulovali k petikilu a uz je tu dalsi stovecka, clovece, takhle nebudes mit za chvili co sbirat :-)) !! Takze - gratuluju jeste jednou touto cestou a tesim se, ze ji na VGP zapijem !