Tak se nám to hezky sešlo a Janina oslavila v poklusu během závodů svou 800. Gratuluji a těším se na další společné akce..
Velka gratulace zakladajici clence Dragon Riders teamu. Je videt ze ji samota prospiva nebot ucet se ji krasne zvetsuje. Tak at to tak pekne slape dal.
Gratuluju i touto cestou a hlavně i k tomu, že pomyslná osmistovka byla vlastně Inferno!!! Díky za skvělou spolupráci v týmu, pozitivní a skvělé myšlenkové pochody a třeba i za to, žes riskla nocleh se mnou na manželské posteli, abys zachránila mne před kriminálem a Atlase před jistou smrtí, kterou bych mu přivodila kvůli jeho extrémně intenzivní dřevorubecké noční činnosti. Ať Tě to pořád baví a brzy nashle!
Také se připojuji ke gratulantům, je to super.
Měl jsem možnost v sobotu (i v neděli) vidět oslavenkyni v akci, takže se tomu počtu vůbec nedivím a gratuluju!!!
Vidim, ze uz si te vsimli i prazsky vlcaci, tak at ti to, pernikarko, kesuje a tesi te to i nadale tak dobre, jako dosud. Gratuluju !!
ja som stihol Sharteane zablahozelat uz na evente a vypit spolu panaka (no, absint to nebol [:D]), ale gratulujem aj virtualne a zelam vsetko naj do predkola finisu [H]
Taky gratuluju - a drž tempo, Jani! [;)]
Doufám, že se zase na nějakým odlovu potkáme.
H+