Sight to Hell - 25.4.

25.4. se koná CITO Svačinka, a tak se chci zeptat, jestli se náhodou někdo nechystá na cache Sight to Hell, která je nedaleko. Pokud ano, rád bych se připojil.
geoquino

No, sice ji nemam a v planu je, ale co sem slysel, je casove narocnejsi…

To určitě. A taky je potřeba vybavení a lezecké umění. Kromě času se mi ostatního moc nedostává. Proto taky hledám společnost.

klidně se přidám ,ale nemám vybavení

Škoda, že musím být v Praze, hned bych se přidal na Svačinku i na Sight to Hell… :-(.

Neprovokuj. Všichni vědí, že už si na ten strom vylezl. :slight_smile:

No ale i tak bych se rád přidal…:-).