Jak mám mít nastavené to gpx pro export ze Skrýšotlače, aby to vypadalo přibližně stejně jako původní listingy tahané starou verzí GG?
Ja to nekoumal, pustil jsem poprve Skrysotlac, neco jsem tam natahl, dal export do PQ XML, nic jsem v nastaveni nemenil, a bylo vymalovano. ![]()
Podstatne bude, aby kod kese byl samostatny, bez nejakych pridavku.
Ještě jsem měl jeden nápad: co nějak zakomponovat skrýšotlačový tisk do GG, tedy, že by se dal celý tisknutelný soubor, který mi to vyrobí otevřít ve skrýšotlači a poslat do PDA
Nastavovat se da export do GPX.
Ty potrebujes export do PQ XML, a tam se toho moc nastavovat neda.
Jo aha, já jsem si myslel, že tohle je gpx, které nese další data.
Díky za osvětlení problému, také děkuju kolombovi za icq help ![]()
Unika mi smysl, proc bych to delal?
Geoget ma svuj vlastni tisk, i svoje vlastni generovani pro PDA.
Ja sam si cpu listingy z geogetu do PDA rutinne. A tisknu si vyjimecne, vlastne jen multiny/mystery, ktere je potreba po trase nejak zuriveji pocitat, to abych si to cmaral rovnou na papir s listingem. Setrime lesy! ![]()
No místo celého listingu se někdy hodí třebas jen ta tabulka.
Jinak lepší nápad by to bylo dělat opačně, respektive, aby v případě, že dojde na tisk GG dokázal tisknout více kešek za sebou.
Na to mam takovou neotrelou otazku… co za to? ![]()
Jako by mi to někoho připomínalo… ![]()
já sice nemám k tématu co napsat, ale rád bych zde uvedl, že mám SonyEricssona K800i, klasický písíčko, na něm Winampa a Operu, místo ICQ mám QIP a z televizních seriálů se dívám na Ordinaci v Růžové zahradě. Prosím admina, jestli by nějak nemohl zařídit, aby tenhle text blikal. Díky.
Je mi tě upřímně líto…
á, potrefená husa se ozvala ![]()
Že ty to chceš v geocachingu dotáhnout hoooodně vysoko a být stále viděn a slyšen?
![]()
Díky Pedro, DLOUHO jsem se takhle nezasmál!!!:D:D:D