Bylo by možno dát do profilu taky Skype? - viz Dadan
Ano, prosím.
Tak skype je v profilu. Můžete zkusit, jestli funguje ten skype link?
Mužu zkusit, ale až večer. V práci nemám Skype - zatím ![]()
Tak to vypadá, že je to funkční
Díky!
Bylo by možno dát do profilu taky Skype? - viz Dadan
Ano, prosím.
Tak skype je v profilu. Můžete zkusit, jestli funguje ten skype link?
Mužu zkusit, ale až večer. V práci nemám Skype - zatím ![]()
Tak to vypadá, že je to funkční
Díky!