SKYWALKER **1000**

I když to sice ještě není úplně officiální, tak i přesto:
gratulace veliká. Do další tisícovky hlavně zdraví a dobrý signál :wink:

Gratuluju.

Sice s křížkem po funuse, ale teda gratuluji ke vstupu mezi závisláky…

Gratuluju ke kulatinám.

Gratuluji. :)

gratuluju

Ediku, sem si řikal, jestli si vzpomeneš…mam uplně slzičku v oke, diky moc.

I Tobě. Jakmile se vratim v čase, určitě to pořadně oslavíme.

Tak snad při pohledu na stav tvého číselného počtu nasbíraných krabic založím přepíšu název tohoto tématu na 2000.  :D

Kdy to bude???? A co to bude ???? :ph34r:

Další koťátko v Pánu?

Mam tuseni, ze uz ty dve kila ma. Asi mu tam Groundspeak na usmireni neco soupnul navic :-))

Takze muzu gratulovat.