I když to sice ještě není úplně officiální, tak i přesto:
gratulace veliká. Do další tisícovky hlavně zdraví a dobrý signál ![]()
Gratuluju.
Sice s křížkem po funuse, ale teda gratuluji ke vstupu mezi závisláky…
Gratuluju ke kulatinám.
Gratuluji. :)
gratuluju
Ediku, sem si řikal, jestli si vzpomeneš…mam uplně slzičku v oke, diky moc.
I Tobě. Jakmile se vratim v čase, určitě to pořadně oslavíme.
Tak snad při pohledu na stav tvého číselného počtu nasbíraných krabic založím přepíšu název tohoto tématu na 2000. :D
Kdy to bude???? A co to bude ???? :ph34r:
Další koťátko v Pánu?
Mam tuseni, ze uz ty dve kila ma. Asi mu tam Groundspeak na usmireni neco soupnul navic :-))
Takze muzu gratulovat.