Slavíčský tunel bude do neděle osvětlen!

[color=blue]Technická památka - nepoužívaný železniční tunel ve Slavíči - u keše [cache]GCXZ6Z[/cache] bude na začátku května osvětlen a přístupný veřejnosti. Až do 11. května budou mít zájemci možnost večer navštívit tunel ve Slavíči, který bude uvnitř nasvícený. Tunel byl osvětlen kvůli tomu, že jím 3. května procházela trasa známého cyklistického závodu Author Šela marathonu 2008. [/color]

A aby toho nebylo málo, tak poblíž kešky GC1B386 bude v sobotu 10.května na letišti v Drahotuších sraz automotoair veteránů B)B)B).