Ahoj,
používám na hledání kešek TrekBuddyho, ovšem ten kompas je takový zmatený, skáče si jak chce a poťouchle mi ukazuje že je keška za mnou když je předemnou. Dumal jsem jak to vyřešit a vymyslel jsem slepou mapu ve vysokém rozlišení. Tam potom člověk snadno vidí kde je on, kde je keš a ve spojení s opravdovým kompasem (nebo odhadem) se pak keška najde mnohem pohdlněji. "Mapu" si můžete stáhnout z mého webu http://pocitace.tomasek.cz/TrekBuddy-turisticka-navigace/index.html (dole).
Vlákno s diskuzí na tohle téma na trekbuddy.net: http://linuxtechs.net/kruch/tb/forum/viewtopic.php?t=2487&postdays=0&postorder=asc&start=0
Na konci Kruch příslibil, že v nové verzi bude možné zamknout obrazovku kompasu tak aby ukazovala pořád na sever, pak nejspíš tahle moje falešná mapa bude dobrá tak akorát do koše. Uvidíme. ![]()