Na znamost sa geoludu dava, ze Slovak geocoin casom radu narodnych minci doplni ![]()
Viac na geocaching.sk - myslim, ze bude velmi pekny, urcite bude dostupny aj v CR, pracuje sa na tom.
Na znamost sa geoludu dava, ze Slovak geocoin casom radu narodnych minci doplni ![]()
Viac na geocaching.sk - myslim, ze bude velmi pekny, urcite bude dostupny aj v CR, pracuje sa na tom.
Byla by možnost si objednat případě i slovenskou minci bez toho kódu jako tu ČR. Nevím, jak velkou plánujete sérii, ale přijde mi škoda zablokovat číslo když vím, že ji chci mít doma v šuplíku ![]()
Pokud je tohle http://www.geocaching.sk/incomming/Coin_M1.gif konečný návrh, tak myslím, že se poved… Dořeš distribuci do ČR ![]()
ohladom navrhu este prebieha hlasovanie na slovenskych strankach. Ohladom mince bez kodu, asi sa to da ale pride mi to ako komplikacia pri objednavani. O distribucii jednam s geocachingshopom.
Tak já hlasuju pro bronz ![]()
Ohledně mince bez kódu jsem vyšla z toho, že tady to nebyl problém, takže sem se jen zeptala ![]()
Mám také zájem o minci nebo mince bez kódu
Šamane… prosím, prosím… smutně koukám ![]()
kukaj kukaj no musim zistit ci to pojde, vyderzajte pijaneri…
Jé, mám slabost pro mince, chtěl bych taky, prosím prosím :o))). A taky bez kódu, pokud to půjde, protože mi zůstane doma v šuplíku… To už jsme ale řešili i s brněnským geocoinem