Smajlik So 4.4.

Spolecne s Veverkodlakem se chystame v sobotu na odlov. Prida se nekdo ?

Zatim to vypada na vlak a bez finalky, ale jestli by se naslo auto a vybava, tak to samzorejme bude o to lepsi :slight_smile:

Nebyl jsem tam, ale výbavu budete potřebovat i na některé keše ze série.

Ja vim … pokud to nepujde bez, tak je budem preskakovat … a v logach nadavat autorum, ze pri svych zkusenostech by uz mohli byt schopni ohodnotit difficulty a terrain spravne …

My mozna pujdeme zitra taky na smajlika. Kamarad je horolezec a tak by to slo pokorit cele. Ale jestli bude mit cas, to zjistim az vecer. Kdyztak me pls pisni SZ s telefonnim cislem a ja bych ti zavolal, jak to vypada.

Mitaku, silne nesouhlasim. Cela serie je odlovitelna (az na bonus) bez jakychkoliv umelych pomucek. Pouze troska sily a hlavy je obcas potreba…
:wink:

Jojo, presne tak. My pouzili vybavu jen na jednu z nich, a to jeste jen kvuli tomu, ze uz jsme byli utahani a nikomu se nechtelo zhucet dolu, mnozi to vsak i tam dokazali bez ni.

Ahojky.
A kde je psano, ze se musi udelat cela serie najednou? Rozdelim si ji na dvakrat nebo na trikrat a je v pohode. Vzdyt je tam tak krasne.

Nemusi, ale body. BODY. :smiley: