Přidal bych možnost smazat vlákno (nebo alespoň archivovat -> rozuměj přesunout do kategorie archiv). Některé příspěvky mají omezenou časovou platnost a zbytečně zabírají a znepřehledňují místo ve fórech (např. moje vlánko Vezme mě někdo na Medlov event?) Mazat vlákno by měli mít dovoleno autoři vlákna…
To není obvyklá fíčura protože zahrnuje právo mazat cizí příspěvky… to by měl mít jen moderátor. Rozhodnutí je samozřejmě na adminech.