Tak vám gratulujem Ondro a Nikčo k pokořeni první stovky.[^] Jen tak dál.[Y]
Připojuji se ke gratulaci. Říkal jsem si, že to přesně stihnu na stovku, ale byl jem kešově zaneprázdněn - restíky na karlovarsku [:D]. Tak někdy u keše nebo na eventu.
Taky gratuluju, ale presne na 100 to Galdro nestihl nikdo, protoze nam tyhle stranky nesli, a Ondra uz to proste nevydrzel a dneska musel zase vyrazit za kesema. Takze Ondro, jen tak dal, a kdyz kazdej den ulovis to co dnes, tak mas Galdru za chvili [:)]…
Taky gratulujeme :-))
Tak jsme se, clovece, pridali do party. Kdyz jsi o tom mluvil cca pred pul rokem, tak jsme nechapali. Ale je to fakt super, konecne maji vylety nejaky cil..
Prejeme dalsi rychlou uspesnou stovku ;-)
Linda a spol.
A hele! Ondra ma 100. Tak to tedy gratuluju!!! [^]
Skvela meta !! Moc gratuluji.