Sobotní výlet.

V sobotu jedeme na výlet kolem Jílového u Prahy. Byl jste tam někdo? Které keše stojí za návštěvu. Prosím o rady porady. Děkuju.

já bych doporučil psárskou skálu, nečekané místo s výhledem, pak 4 patníky, to je asi o 1000% hezčí - hlavně je to bývalý hrad (hradiště), jo a budeš-li chtít, napiš mejl, dám ještě "tajný" tip.

nevím jak dalece je to závazné být zrovna u Jílového v sobotu, každopádně místní kešky počkají, ale komín v Kutné hoře už v sobotu odpoledne nebude :slight_smile: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=d684b208-6807-4849-86be-2a73a5a3aa32

Na komín bych jela. Kdyby měl někdo z Prahy volné místečko v autě a jel tam, popř. ještě někam do okolí a zas dom. :wink:

Muzete se stavit treba cestou u mne na Voda pro Prahu a okoli GC11FZK B)
Co je ale hezke, je Stola SV. Josefa GCK48C, resp. most hned vedle, unikat. Dale pak pochody lesem smer Grybla GCJMM6