Solsais - 500

Tak koukám, že už je tam! Poslední dobou jedeš v neuvěřitelným tempu. Přeju Ti stejný elán i do další stovky!

 Filip

 

Cau geosprintere,

dovol abych i ja Ti pogratuloval k dosazeni teto magicke mety. Navic ve stejny den jako ja. Jen tak dal a doufam, ze mi brzo na nejakem eventu ukazes novy objednany geocoin s metou 1000 ........[:D]

Mej se Jirka

Milí Zbyňku, do dalšího pětikila ti přeju mnoho elánu a k tomu prvnímu ti samozřejmě moóóc gratuluji.

Boris 

Gratulujeme moooc k pulkilu! A navíc bylo na naší kešce.... Ať se i dál geodaří!

M+3

Gratulujem a nech sa dari [Y]

taky se pripojujeme ke gratulacim, at to svisti i nadale [:)]