Solsais #800

gratuluji k dalsi velmi rychle zvladnute stovecce.

Ahoj,
Jirka

To se mám to o prázdninách Zbyněk nějak rozjel. Už to vidím na brzké pupendo. A neboj, místo v pavilonu ti dobře hlídám.

Dobrý, jen tak dál !

jooo, dobrej vykon. tak jen tak dal. gratulujeme :slight_smile: