Ahojky! Tak vám gratuluju ke krásné třístovce! A ať se zase někdy uvidíme ![]()
Kamarádi z HB jsou na metě, která se nám zdála v jistý čas neuvěřitelná a nedosažitelná. No a teď s tím nic nenaděláte. Jste prostě v tom. Přiznejte si, řekněte si to. Jsme závislí. Gratuluji a uvidíme se na Minjou sponzorované akci, kde vám rád popřeji osobně.
Gratulace z Polabi. At to porad pribyva.
Třista svíček na dortu…to už se musí z vysočiny hodně foukat.GRATULUJEM
Ahoj, gratuluju Důchodcům k třetí stovce a přeju spoustu zajímavých, nejen FTF, úlovků ;)B)
Minja se taky přidává do řady gratulantů a myslím, že to oslavíme společně na Čebínce !! Pokud si neutrhnu Achillovku..
Spoustu dalších kešek a at máte brzo třeba 400 jako já ![]()