Součkovi a 300 loupežníků

Ahojky! Tak vám gratuluju ke krásné třístovce! A ať se zase někdy uvidíme :slight_smile:

Kamarádi z HB jsou na metě, která se nám zdála v jistý čas neuvěřitelná a nedosažitelná. No a teď s tím nic nenaděláte. Jste prostě v tom. Přiznejte si, řekněte si to. Jsme závislí. Gratuluji a uvidíme se na Minjou sponzorované akci, kde vám rád popřeji osobně.

Gratulace z Polabi. At to porad pribyva.

Třista svíček na dortu…to už se musí z vysočiny hodně foukat.GRATULUJEM

Ahoj, gratuluju Důchodcům k třetí stovce a přeju spoustu zajímavých, nejen FTF, úlovků ;)B)

Minja se taky přidává do řady gratulantů a myslím, že to oslavíme společně na Čebínce !! Pokud si neutrhnu Achillovku..
Spoustu dalších kešek a at máte brzo třeba 400 jako já :smiley: