Soutěž Bohemiachips o GPS

Našli jste při chřoupání taky půlku žetonu? Vyměním levou polovinu za pravou.. :wink:

Trošku jsem posunul příspěvek do správné rubriky.

Lidi neblbnete!!! Dyt tu levou pulku maji vsichni. Mi rodice jsou vasnivi konzumenti chipsu a tech levych maji 8ks

Ja mam taky levou, synovec jakbysmet.
IMHO je ve spouste sacku leva polovina a jen nekolik malo (500) pravych. Zcela urcite to nebude to nebude namihano 1:1

tu pravou půlku bych chtěl vidět :-)))))))))))))))