Našli jste při chřoupání taky půlku žetonu? Vyměním levou polovinu za pravou.. ![]()
Trošku jsem posunul příspěvek do správné rubriky.
Lidi neblbnete!!! Dyt tu levou pulku maji vsichni. Mi rodice jsou vasnivi konzumenti chipsu a tech levych maji 8ks
Ja mam taky levou, synovec jakbysmet.
IMHO je ve spouste sacku leva polovina a jen nekolik malo (500) pravych. Zcela urcite to nebude to nebude namihano 1:1
tu pravou půlku bych chtěl vidět :-)))))))))))))))