Spolehlivý software ne jen pro HTC WM 5-6 na geocaching GATECACHER

Pokud chcete spolehlivý soft na sve HTC vyskousejte GATECACHER.
Je zdarma a opravdu spolehlivý, bez nutnosti instalovat JAVU.
Funkcema je podobny Handy Geocachingu.

Link - http://www.gateway.dds.nl/gatecacher/Index.htm?Download

nainstaloval jsem GateCacher na mio a701 a ukazuje mi to celkem nesmyslne souradnice,tomtom i geoscout mi ukazuji spravne souradnice nevite nekdo co s tim?

Hi there!

I’m the author of GateCacher.
By coincidence I found this thread.
If I understand your question correctly, you get bogus coordinates in GateCacher with your Mio A701.
There’s a bug in the GPS implementation of this device.
The latest version of GateCacher has a workaround for this bug.

Hopefully this will solve your problem.
As I do not have a Mio A701, could you tell me your results?

Regards,

Dennis Baremans (not Czech, so having a hard time reading :D)

Hello,

thank you so much for your help and advice for the latest version of your program.
It goes excellent and without any problems.
I used to MioA701 and Windows mobile 5.0.

Thanks again.

Pavel Klouček
(Lanc)

Hello Pavel,

Glad to hear that the fix works :smiley:
If there are any more questions, let me know!

GateCacher je ted v novem kabate se spoustou vychytavek :slight_smile:

Skvělý prográmek jen co je pravda.Chodí v pohodě i na HP ipaq hx2490 s WM 6.1 přes BT Evolve goTraxx a pohyb kompasu i "radaru" je na rozdíl od jiných aplikací naprosto dynamický.Zkouším ho chvíli a zatím jsem našel jedinou chybičku která mi naštěstí nevadí.Stáhne komplet keš ale po odpojení nejsou k dispozici fotografie.Tedy jsou ale to si je musím jednotlivě prohlížet nejdříve on-line.Pak jsou-li již jednou načtené jsou viditelné i offline.To se může zdát jako zádrhel při např. 80-ti načtených keších:o.Naštěstí fotky v terénu nepotřebuji.Klidně by ale mohla být v nabídce u stahování volba s obrázky nebo bez.
Líbí se mi že aplikace je i pro absolutní začátečníky protože co se týká nastavení stačí pouze zadat nick a heslo na GC.com proto asi ani nemůže vadit že není v češtině takže doporučuju vyzkoušet.Já jsem zatím spokojen na max.

zkoušel jsem program na tomto telefonu, mám na něm wm 6.1 a program se nespojí s GPS

program AstroGPSLauncher se mě podařilo do telefonu naisntalovat, ale ne spustit.

Máte někdo zkušenosti s tímto programem na smartphonu?

Hledám program pro tento telefon, který by automaticky našek cache podle pozice GPS, doporučíte mi někdo něco?

No, tak to jsme dva… :frowning: Když zadám souřadnice ručně, je vše v poho, ale spojit se, to se nespojí. Jaký máš modul? Já goTrexx.

Mám Qstarz BT-1300

No, takže modulem to nebude .. :frowning:

Takže si zaměřím pozici - jiným programem (mám GPSDash např.) anebo jiným přístrojem (žluťák), přepíšu souřadnice a pak už mi to funguje. Nic moc, co?

Ahoj ma pritelkyne ma HTC s740 a program ji tam funguje s interni GPS kou.
Sice trocu pomaleji reaguje na zmenu polohy ale funguje.
Neni to ale ono protoze opravdu reaguje dost opozdene. Asi si s GPS moc nerozumi :frowning: Nevi nekdo v cem by mohl byt problem?

Jinak je take super programek GCz, ale zase zatim neni pro bezdotikove displaye:-( jinak funguje hezky

Take budu rad, kdyz nekdo da vedet co na geocaching pro smartphouny.

Zkus nějaký prográmek jen na navigaci, jen šipku - reaguje rychleji. Já používám ten GPS Dash2, ale to není free (leda že seženeš lekvár :slight_smile: ).

Problémy jsou právě v tom externím modulu, s tím se my s 730 do GC nepřipojíme :frowning: . U interní zase může dělat problém statická navigace, je-li přítomna. Ale pomalé reakce, to bude spíš programovým rozhraním - musíš zkoušet.

Mít různý program na listingy a na šipku, to zas tak moc nevadí.

na smartfounu zkus treba TrekBuddy. ten je dost dobrej.

Dik za odpovedi;)

MMSirfSetup.exe - umí jednoduše na 1 klik vypnout/zapnout
http://www.memory-map.com/MMSirfSetup.exe

HTC nemá čip SIRF a proto tam tento program nefunguje.

A tohle by nepomohlo?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3812630

Ahoj, zkousim to stahnout do svého SE Xperia, ale hází mi to chybu "not found". Nevite někdo co s tim? dík

Dalsi nova verze je vylepsena a rychlejsi na stahovani dat :slight_smile: