Dobrý den,
nosím v hlavě nápad, že bych si založil vlastní multikeš. Jenom nevím, jestli je dobré (vhodné) mít jednu stage přímo u jiné keše a druhou asi 300m od další. Jedná se mi o to, jestli můžou být 2 stage z celkových 7 blízko jiným keším.
Pokud ty stage jsou fyzické krabky, tak je potřeba zachovat aspoň těch 161 metrů. Pokud to jsou stanoviště typu "přečti letopočet a vypočítej další souřadnice" tak to ničemu nevadí.
A poslední slovo má stejně reviewer
No jelikoz jsem resil jednu multinu, kterou delal reviewer pod svym normalnim nickem a dokonce do listingu napsal, ze stage je pobliz jine krabicky, kterou si muzeme odlovit a na posledni stagi bylo zase napsany ze je tam krabicka k tomuto mistu od jineho cachera, tak si myslim, ze tvoje obavy jsou bezpredmetne