Stara kanalisacni cistirna - exkurze do podzemi

Ja tam sice byl uz vloni (nebo uz to bylo predloni?), ale vypada to, ze budu mit zcela nahodou zrovna v te dobe cestu okolo, takze ++n

Sraz ucastniku zajezdu do cisticky je dnes v 16:45 u kesky. Konec hlaseni v cekem jazyce :wink:

Tak se mi nakonec udelalo take volno, zucastnim se rovnez, ahoj

no lepsie ako keby sa Ti urobilo nevolno :)))

Tak to vypada, ze nas nakonec bude dost. :wink:

Díky Pitrovi za organisaci, bylo to super. Škoda jen, že si přítomní nemohli odlovit místní kešku, neb u ní probíhala policejní rekonstrukce trestného činu … přímo u kešky, odhadem tak 2 m :-). Úspěšná minigeoakce zakončena ve sqělé Svijanské hospodě v Holešovicích nedaleko keše Ponorka.

I ja dekuji vsem zucastnenym, jen diky Vam vsem jsme se tam mohli podivat i v tomto rocnim obdobi. Par fotek z exkurze muzete najit tady

jo jo velmi pekna akcicka, normalne by sa tam clovek asi nevypravil, diky :slight_smile:

Bylo to velice pusobive, je pekne se podivat, jak nasi predkove umeli stavet. Skoda te cache, ze se nedala odlovit, ale aspon me to donuti se zas nekdy vydat tim smerem.