Stara kanalisacni cistirna - exkurze do podzemi

Ahoj geokaceri a geokacerky,

pokud jste jeste nenavstivili nebo Vas z jineho duvodu laka navsteva podzemi stare kanalisacni cisticky u Hajtrovy nove kesky, pak mam pro Vas dobrou zpravu. Netreba cekat na pravidelne prohlidky do kvetna, postaci sdruzit skupinku nejmene 10 zajemcu a provedou nas individualne. Pokud by Vam tedy vyhovoval termin sobota 3.12. dopoledne, prihlaste se prosim zde nebo mailem. Prozatim jsme 4.

Pitr

Vice informaci zde: http://www.ekotechnickemuseum.cz/

Ahoj,

velmi rad se zucastnim. Hlasim se v poctu 1 kus. Diky.

volfi

Nojo, podzemi, to je moje :slight_smile: Predbezne se hlasim take v poctu jedineho kusu, jeste upresnim behem tohoto tydne … Prilba, celovka, fotak, blesk a stativ se uz nemuzou dockat, overal lezaky a lana muzu doufam nechat doma? :slight_smile:

Hlasim se vpoctu 2. Tak ted jeste aby se nasli zbyli 2 :slight_smile:

Prilba je naprosto zbytecna stejne jako samozrejme lezaky a lana… Toto podzemi je plne zpruchodnene, teoreticky i duchodcum… Chodi se po chodnickach a tak… :wink:

Fakt jo??? Ty jo, to je teda prekvapeni …

Proc myslis, ze jsem za to napsal smajlik? :slight_smile:

No tak sorry, pripadalo mi to, ze s tou prilbou to myslis vazne a az to o tom lezaku atp. vazne nemyslis… Promin ze sem chtel poradit :wink:

Tak mame dalsiho prihlaseneho, aktualni stav 9.

v sobotu mam bohuzial iny uz dlhsie planovany geoprogram, inac by som sa rad zucastnil, tak snad niekedy nabuduce.
Uzite si to :slight_smile:

Urcite se to vyplati, byl jsem tam jeste kdyz to nebylo otevrene a tak nejak se tam asi ani nesmelo :slight_smile: Nebudu asi pobliz, ale jinak bych sel urcite abych videl jak se jim zpristupneni podarilo.
Takze - nehlasim se, jen motivuji :slight_smile: A zavidim …

Nic se nestalo, dekuji za radu :slight_smile: Zas takovej silenec nejsem, neboj, nicmene by ses divil, v kolika zpristupnenejch podzemich bych tu prilbu ocenil :slight_smile: Ale jednou jsem byl v plny vybave v beznejch zpristupnenejch jeskynich - byli jsme na exkurzi v ponoru potoka Lopace na Morave, kterej je asi 300 metru od zpristupneny jeskyne Balcarka, no a kdyz jsme vylezli, tak jsem se jeste narychlo sebral a v promocenym overalu s prilbou a celovkou vyrazil na prohlidku mezi turisty :slight_smile: O tom, ze jsem jednou sel v zime v noci z jeskyne Nad Kacakem u Srbska az na nastupiste nadrazi v Beroune s horici karbidkou na prilbe ani nemluve … ale jinak jsem naprosto normalni … :-)))

Hlasim, ze jsem nakonec zlomil Evusi, sla by s nami. Tudiz by nas uz melo byt 10.

Coz o to, mozna nas nakonec bude i jedenact nebo dvanact (jeste to neni jiste), nicmene by me mozna uz zajimalo konkretni misto a cas srazu … preci jen se sobota dopoledne nebezpecne blizi …

Pokud se tedy akce bude konat, tak sraz bych navrhoval v cca 10:15 u kesky, prohlidka by pak mohla nasledovat od 10:30.

Od prihlaseni 10 ucastnika (od dnesniho poledne) se pokousim do muzea dovolat, prozatim bezuspesne. Poslal jsem jim i mail. Zkousel jsem vsechna tri cisla: 603357259, 233322698 i 233325500, ale pan reditel Palas to zatim nezveda - jen s nim lze totiz exkurzi domluvit. Jakmile se mu dovolam a potvrdi mi exkurzi, dam sem presnou informaci + mailem dalsim prihlasenym.

Pitr

Tak bohuzel, zitrejsi exkurze se rusi, tak rychle neni mozne ze strany Muzea zajistit pruvodce :frowning:

Nicmene, nahradnim potvrzenym terminem je streda 7.12. v 17.00 hod. Takze pokud Vas tato exkurze zajima i v tomto terminu, prihlaste seprosim zde nebo mailem. Cena na osobu 50 Kc nebo minimalni cena 500 Kc za skupinu (to pro pripad, ze by se nas nakonec seslo treba jen 9, tak by se to rozpocitalo).

V teto chvili jsme na novy termin 4.

Jo, ve středu v 17:00 můžeme, takže půjdeme tři (já + děti) a je nás 7. Pokuď vím, Šaman Šamanovič taky chtěl…

Výborně, snad se přidají ještě další, aby cena vyšla pěkně na 50Kč na geohlavu :wink: S panem ředitelem je to domluvené, tak snad vše klapne.

jak uz jsem psal do mailu, hlasim se.

hlasim sa :slight_smile:

Taky se hlasim