Statistika a Kerstin76

Ve statistice je na 2 místě Kerstin76. V jejím profilu je, že žije v Německu a všechny poslední kešky jsou tam i odloveny. Mezi Tradicionálkami má jako poslední odlovenu keš Silvester-Cache 2008 GC1KAXJ a to 3 day ago. Přitom keška byla publikována 2.1. a první ji odlovili až 3.1. a a mezi logy vůbec Kirsten76 není. Je to nějaká sranda nebo jak tomu rozumět.

Nehledej v tom žádná novoroční kouzla ani žerty - Kerstin76 mezi logy na GC1KAXJ je, jeho log je ještě před logem o publikaci (prostě našel před publikací).

A v našich tuzemských statistikách se dočasně (než bude jakožto cizinec ze seznamu vyřazen) objevil proto, že začátkem prosince kombajnoval poklady v Praze a ulovil mimo jiných i referenční cache GCZ9F8.

Když už se tu nakousla statistika - co musí člověk udělat, aby neměl u jména "cizinec"?

jednou začas to nastavím. Automaticky zruším cizince u těch co tu zakládají a vyšší patra žebříčku donastavím ručně. Dřív jsem to chtěl dělat podle toho, co lidi v seznamu sami zaklikají, ale na to se bohužel nedá spolehnout.

pepa.z.pocernic: děkuju za info:)

A co to jako je? Je jich víc? K čemu jsou dobré? A jak je poznám?

tady az dole

Jeste k tomu manualnimu trideni… Pod vyrazem "ti co tady zakladaji" si mam predstavit ty, kteri zalozi ve foru nove vlakno, nebo staci jen jeden prispevek kamkoliv nebo dokonce jen se zaregistrovat? Tak ci onak, rad bych se stal taky tuzemcem :wink:

ti co zakládají kešky

A co to jsou referenční keše? a k čemu?

referencni kese jsou kese, do kterych "skript" sahne, precte si vsechny zalogovane nicky a u nich pocet nalezu, z toho pak vytvori tabulku. je nemozne a nesmyslne, aby jim byly prohlizeny kvuli tomu vsechny kese CR, proto jich je vybrano nekolik z ruznych oblasti, ktere jsou navstevovane - aby tam bylo co nejvic nicku, ale mimo cesty cizincu - aby nefigurovali v ceskych statistikach. k objeveni se v tabulce je potreba dat o sobe vedet "systemu" tj. nalezt jednu z tech referencnich kesi.

Proto jsem se tam nenašla…