Zdravím,
hraju si ted se statistikami GSAKu vytvorenymi pomoci makra FindStatGen3. vse OK, ale zarazi me proces vkladani do profilu na GC.com. To se opravdu musi pokazde pri novem vygenerovani vlozit znovu? Cekal jsem, ze to bude zvladat nejake tagy a danou stranku si stahne ode me z webu, nevite jak to docilit?
Diky za kazdou radu
BTW novy web rozhodne pozitivni zmena!
Já to kopíruju, kopíruju, kopíruju.
Zas tak velký problém to není, zvlášť, když si v profilu tu statistickou část v html kódu oddělíš např. několika volnými řádky.