Stonesfamily za #200

Třiapadesát ulovených keší během několika málo dnů strávených v D+F+BENELUX katapultovalo Stonesfamily za hranici dvou stovek. Moc gratuluji, a ať to i nadále takhle pěkně odsejpá. [Y]

Take Otto moc gratuluji. Jak tak vidim, tak tva ucast ve FastCache Teamu na CGC te pekne geocachersky “rozjela” - no ale Nemecko melo kousku vice nez cely CGC vikend, maj to tam na husto, no… Tak jen tak dale at ti to stale dobre hleda i v dalsich stoveckach!

Děkujeme za gratulace, ale tempo posledních týdnů bude jen těžko udržitelné...

Stonesfamily