Strejceknimra dosahl vcera na nasi kesi Hradistany-Ostry sveho 200. nalezu. Gratulujeme!!!
Jujda, to jsem ani netušil, že se tu o mně píše (na gc.cz chodím málokdy…) Každopádně díky moc za gratulaci, tuším, že v nejbližších dnech se dostanu na 250 a že můj tajný cíl - 365 keší během roku 2008 - se mi podaří splnit.![]()