Ahoj,
chystame se s Blogim v nedeli dopoledne nebo kolem poledne do Styxu. Jsme zatim dva, nechce se nekdo pridat ?
Pepa, Discovery Team
Ahoj,
chystame se s Blogim v nedeli dopoledne nebo kolem poledne do Styxu. Jsme zatim dva, nechce se nekdo pridat ?
Pepa, Discovery Team